Hızlı Teklif Al

0532 226 1654

•Dijital Baskı •Tabelacı
•Araç Kaplama •Park Dubaları
info@asozerreklam.com.tr
Takipte Kalalım!

Blog

Kavaklı Mahallesi Ucuz Tabelacı

İstanbul Beylikdüzü ilçesinin Kavaklı mahallesinde ucuz tabelacı hizmeti sunan Asözer Reklam, imalatçı firma olarak tabela üretimi konusunda 15 yıllık deneyime sahiptir. Tabela üretimi yaparken kullandığımız gerek cnc kesim makinesi gerek lazer makinesi gerekse kompozit ebatlama makineleriyle eczaneden fırına, fabrikadan showrooma tüm sektörler için profesyonel tabela üretimi yapıyoruz.

vinil germe tabela

Tabela üreticisi olduğumuz için aracıdan değil tabela imalatçısından tabela satın almanız size ciddi fiyat avantajı sağlayacaktır. En ucuz tabela malzeme ve işçilik açısından düşünürsek vinil germe tabela olarak belirleyebiliriz. Asözer reklam yüzlerce farklı dükkan tabela modelleri ile tabela imalatında hayal gücünüzü zorluyor. Çok daha ucuz tabela istiyorsanız ışıksız tabela fiyat olarak daha uygun olacaktır. Led tabela, kutu harf tabela, pleksi tabela çok çeşit sebebiyle m2 üzerinden veya metre üzerinden tabela hesaplaması çok zordur. Tabelayı fiyat hesaplamasını bir sonraki yazımızda sizler için paylaşacağız.

Sonuç olarak hayallerinizdeki tabela için Asözer Reklam kalitesi, tecrübesi ve uygun fiyat politikası ile tanışın! Çünkü Asözer reklam tabela imalatçısıdır ve komisyoncu değildir. İster çok ucuz tabela isterseniz daha önce hiç yapılmamış ve çok özel bir tabela olsun işi bilene yaptırın.

Asözer Reklam.
Tabelacınız.
0212 590 35 35